


Жіноча сумка на плече крос-боді з ланцюгом середня пудра
- Нет в наличии
- Код: 3156 пудра
2 719 ₴
- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
Жіноча сумка на плече крос-боді з нашої нової колекції. Сумочка виготовлена з натуральної шкіри, всередині текстильна, міцна підкладка. Всередині має одне відділення, одну кишеньку для дрібничок та ще одну на блискавці. Під клапаном сумочка закривається на блискавку, а сам клапан на магніті. Шкіра середньої жосткості, сумочка гарно примає форму. Сама модель сумочки на плече виглядає акуратно, стильно і функціонально. В комплекті 2 плечових ременя: 106 см тестильний широкий ремінь та 110 см. Срібна фурнітура. Ланцюжок не знімається.
Розмір: 22 см довжина, 8 см глибина, 15 см висота
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Свиная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Цвет | Пудровый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Отделка и украшения | Цепь |
| Узоры и принты | Клетка |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Длина плечевого ремня | 110 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
- Цена: 2 719 ₴



