Жіноча сумка чорна на плече крос-боді з нашої нової колекції. Сумочка виготовлена з натуральної шкіри, всередині текстильна, міцна підкладка. Всередині має три окремих відділення, одну кишеньку для дрібничок та ще одну на блискавці. Під клапаном сумочка закривається на блискавку, а сам клапан на магніті. Шкіра середньої жосткості, сумочка гарно примає форму. Сама модель сумочки на плече виглядає акуратно, стильно і функціонально. В комплекті 2 плечових ременя: 55 см та 120 см. Срібна фурнітура.
Розмір: 24 см довжина, 8 см глибина, 14 см висота
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи | Свиная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Отделения | 3 основных, Отделение для мелочи |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 14 мм |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Длина плечевого ремня | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴






