Сапоги зимние натуральная кожа и натуральный мех на каблуке коричневые
- В наличии
- Код: K340-B15-79-MB-
6 343,50 ₴
3 171,75 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чоботи жіночі зимові з Нової колекції. Мають італійський дизайн і дуже комфортну італійську колодку. Виконані з матеріалів гарної якості та останніх технологій. Виробник відомий на українському ринку взуття та перевірений часом.
На даний момент на модель діє дуже гарна маркетингова акція.
Розмірна сітка: 36р (23 см), 37р (23,5 см), 38 (24 см), 39р (24,5 см), 40р (25 см)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dino Bigioni |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обуви | Сапоги |
| Сезон | Зима |
| Размер женской обуви | 40 |
| Полнота обуви | Анатомическое строение колодки |
| Цвет | Коричневый |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральный мех |
| Материал подошвы | Каучук |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Каблук/Подошва | Каблук |
| Высота каблука (см) | 8,5 |
| Высота платформы | 1 см |
| Высота голенища/задника | 37 см |
| Обхват голенища | 36 см |
| Застежка | Молния |
| Стиль | Молодежный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Вид стельки | Анатомическая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
Информация для заказа
- Цена: 3 171,75 ₴










