

Черевики на платформі зимові жіночі шкіряні
- В наличии
- Код: HS132-834M-S04
6 919 ₴
4 358,97 ₴
- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
Черевики на платформі зимові жіночі шкіряні з нашої нової колекції від надійного виробника Brocoli. Черевики виконані з натуральної шкіри високої якості та мають натуральне хутро (цигейка) всередені. Зручна та комфортна модель має висоту підбора 6 см та платформу 2,5 см, що є оптимальною та безпечною висотою для довготривалого носіння взуття. Черевики - це базове взуття у гардеробі сучасної жінки, підійдуть для повсякденного стилю.
Розмірна сітка: *36р - 23,5 см * 37р - 24 см * 38р - 24,5 см * 39р - 25 см * 40р - 25,5 см * 41р - 26 см *
На взуття надається гарантія 30 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brocoli |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обуви | Ботинки |
| Сезон | Зима |
| Размер женской обуви | 36 |
| Полнота обуви | Анатомическое строение колодки |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральный мех |
| Материал подошвы | Резина |
| Каблук/Подошва | Платформа |
| Высота каблука (см) | 6 |
| Высота платформы | 2.5 см |
| Высота голенища/задника | 19.5 см |
| Обхват голенища | 29 см |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Тип носка | Закрытый |
| Застежка | Молния |
| Стиль | Повседневный |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Вид стельки | Натуральный мех |
| Перфорация | Нет |
| Мембрана | Нет |
| Прошивка | Нет |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 358,97 ₴



