

Уггі зимові жіночі молочні шкіряні на овчині з пряжкою
- В наличии
- Код: 2108молшкір
4 689 ₴
2 954,07 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Уггі зимові жіночі - найзручніше і модне взуття для зими. М'які і дуже теплі уггі завжди носяться з насолодою.
У моделі анатомічна будова колодки. Верх виконаний із натуральної шкіри молочного кольору.
Відомий термо ефект. Жорсткий задник. Всередині є високоякісна овчина, яка добре тримає тепло.
Устілка - молочного кольору, з пружного, пористого матеріалу, покрита 17 мм овчиною.
.
Така пара поєднується більшістю стилів одягу, подарує тепло та сухість навіть за найнижчих температур.
Розмірна сітка:
●36 розмір (23 см)
●37 розмір (23,5 см)
●38 розмір (24 см)
●39 розмір (24,5 см)
●40 розмір (25 см)
●41 розмір (25,5 см)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обуви | Угги |
| Сезон | Зима |
| Размер женской обуви | 37 |
| Полнота обуви | Анатомическое строение колодки |
| Цвет | Белый |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральный мех |
| Материал подошвы | Резина |
| Высота каблука (см) | 3 |
| Высота платформы | 2 см |
| Высота голенища/задника | 14 см |
| Обхват голенища | 32 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Вид стельки | Шерстяная |
| Состояние | Новое |
| Користувацькi характеристики | |
| Пол | Женский |
| пряжка | пряжка |
Информация для заказа
- Цена: 2 954,07 ₴



