

Уггі зимові жіночі чорні замшеві на овчині з гудзиком
- В наличии
- Код: 3352чорнзамш
4 199 ₴
2 645,37 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Класичні угги замша з нашої нової колекції. Модель виконана з натуральної замші високої якості, всередині овчина. Молель угг стандартної висоти 13 см, платформа 2 см. Класична та універсальна модель угг - це базове взуття на зимовий період, яке чудово зігріє в холодну погоду. Угги - це зручне та комфортне взуття для відпочинку чи повсякденних справ. Лаконічний дизайн впишеться в повсякденний стиль гардеробу. Розмірна сітка: * 36р - 23 см * 37р - 23,5 см * 38р - 24 см * 39р - 24,5 см * 40р - 25 см * 41р - 25,5 см *
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обуви | Угги |
| Сезон | Зима |
| Размер женской обуви | 37 |
| Полнота обуви | Анатомическое строение колодки |
| Цвет | Черный |
| Материал верха | Замша |
| Материал подкладки | Натуральный мех |
| Материал подошвы | Резина |
| Высота каблука (см) | 3 |
| Высота платформы | 2 см |
| Высота голенища/задника | 14 см |
| Обхват голенища | 32 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Вид стельки | Шерстяная |
| Состояние | Новое |
| Користувацькi характеристики | |
| Пол | Женский |
| Застежка | Пуговицы |
Информация для заказа
- Цена: 2 645,37 ₴



