

Жіночі черевики челсі шкіра коричневі на масивній підошві
- В наличии
- Код: 23032-2 кор шк
4 399 ₴
2 771,37 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночі черевики шкіра коричневі на масивній підошві із нашої нової колекції від відомого в Україні. Модель виконана з якісної натуральної шкіри, всередині на байці. Має протиковзку високу підошву. Висота каблука 4 см, платформа 3 см, що є оптимальною висотою для комфортного довготривалого носіння. Стильна модель жіночих черевиків челсі прикрасять ваш повсякденний стиль.
Розмірна сітка: * 35р - 22,5 см * 36р - 23 см * 37р - 23,5 см * 38р - 24 см * 39р - 24,5 см *
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обуви | Ботинки |
| Сезон | Демисезон |
| Размер женской обуви | 36 |
| Полнота обуви | Анатомическое строение колодки |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Байка |
| Каблук/Подошва | Платформа |
| Высота каблука (см) | 4 |
| Высота платформы | 3 см |
| Высота голенища/задника | 13 см |
| Обхват голенища | 27 см |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Тип носка | Закрытый |
| Стиль | Повседневный |
| Цвет | Коричневый |
| Вид стельки | Байка |
| Перфорация | Нет |
| Мембрана | Нет |
| Прошивка | Нет |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 771,37 ₴



