

Жіночі черевики шкіра чорні на низькому каблуці
- В наличии
- Код: H5509-8151-0566 шк
6 179 ₴
3 892,77 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночі черевики шкіра чорні на низькому каблуці із нашої нової колекції від відомого в Україні виробника Brocoli. Модель виконана з якісної натуральної шкіри, всередині на байці. Має блискавку для зручності та протиковзку підошву. Висота каблука 4 см, платформа 2 см, що є оптимальною висотою для комфортного довготривалого носіння. Стильна модель жіночих черевиків челсі прикрасять ваш повсякденний стиль.
Розмірна сітка: *36р - 23,5 см * 37р - 24 см * 38р - 24,5 см * 39р - 25 см * 40р - 25,5 см * 41р - 26 см *
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brocoli |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обуви | Ботинки |
| Сезон | Демисезон |
| Размер женской обуви | 39 |
| Полнота обуви | Анатомическое строение колодки |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Байка |
| Каблук/Подошва | Каблук |
| Фасон каблука | Кирпичик |
| Высота каблука (см) | 4 |
| Высота платформы | 2 см |
| Высота голенища/задника | 17 см |
| Обхват голенища | 26 см |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Тип носка | Закрытый |
| Застежка | Молния |
| Стиль | Повседневный |
| Цвет | Черный |
| Вид стельки | Байка |
| Перфорация | Нет |
| Мембрана | Нет |
| Прошивка | Нет |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 892,77 ₴



