Стильний міський рюкзак з нашої нової колекції маленького розміру. Класична модель рюкзака чудово підійде до повсякденного стилю гардеробу. Модель виконана з натуральної шкіри високої якості, має золоту фурнітуру. Шкіряний рюкзак зручний, компактний та достить місткий, середньої жорсткості, тримає форму. Рюкзак на одне відділення велике відділення під клапаном на блискавці та ще два невеликих. Всередині у великому відділені є додаткові кишеньки для дрібниць та потаємна кишеня на блискавці. Має шкіряні плечові ремені (регулюються).
Розмір: висота 25 см, довжина 22 см, глибина 11 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Глубина | 11 см |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 22 см |
| Карманы | Боковые, Задний |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 269 ₴





