Стильний міський рюкзак з нашої нової колекції середнього розміру. Класична модель рюкзака чудово підійде до повсякденного стилю гардеробу. Модель виконана з натуральної шкіри високої якості, має срібну фурнітуру. Шкіряний рюкзак зручний, компактний та достить місткий, середньої жорсткості, тримає форму. Рюкзак на два відділення, має кілька кишень ззовні. Всередині у великому відділені є додаткові кишеньки для дрібниць та потаємна кишеня на блискавці. Також в комплекті є додатковий з'ємний плечовий текстильний ремінь.
Розмір: висота 26 см, довжина 24 см, глибина 15 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Хаки |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Глубина | 15 см |
| Высота | 26 см |
| Ширина | 24 см |
| Карманы | Боковые, Задний |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 559 ₴





