


Шкіряна зелена сумочка з ланцюжком через плече
- В наличии
- Код: 3156 зел
3 339 ₴
2 337,30 ₴
- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
Сумочка крос-боді в повсякденному стилі, маленького розміру, прямокутної форми з м'якої, гладкої натуральної шкіри, середньої жорсткості, чудово тримає форму, має якісну фурнітуру срібного кольору. Цікавий дизайн підкреслить ваш повсякденний, святковий і вечірній образ.
Сумка застібається на клапан з магнітом, 1 відділення на блискавці та має тканинну підкладку, всередині є дві кишеньки для дрібниць і на блискавці. В комплекті є два ременя: один шкіряний 110 см і текстильний 105 см з монетницею.
Розмір сумки: висота 15 см, довжина 22 см, ширина 7,5см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Зелёный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Длина плечевого ремня | 1150 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
- Цена: 2 337,30 ₴



