Дуже красива, ніжна сумочка крос-боді в класичному стилі, середнього розміру, прямокутної форми з м'якої, гладкої натуральної шкіри, середньої жорсткості, чудово тримає форму, має якісну фурнітуру срібного кольору. Цікавий дизайн підкреслить ваш повсякденний, святковий і вечірній образ.
Базовий і класичний коричневий колір незамінний в жіночому гардеробі. Ланцюжок знімається.
Сумка застібається на клапан з магнітом, 1 відділення на блискавці та має тканинну підкладку, а також два невеликих відділення по боках. Всередині є дві кишеньки для дрібниць і потайна кишеня на блискавці. В комплекті є два плечових ременя 115 см і 64 см
Розмір сумки: висота 14 см, довжина 24 см, ширина 8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Отделения | 3 основных, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Отделка и украшения | Цепь |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина ручек | 640 мм |
| Длина плечевого ремня | 1150 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
- Цена: 3 399 ₴





