

Велика сумка жіноча бежева
- В наличии
- Код: 391 беж
2 299 ₴
1 609,30 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Велика жіноча сумка з нашої нової колекції, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. Лаконічна та практична модель сумки зручна для повсякденного використання. Жіноча сумка чудово тримає форму, приємна на дотик. Сумка закривається на блискавку, всередині два відділення розділені перегородкою на блискавці, також є потаємні кишеньки на блискавці та без. Ззовні великі кишені спереду та позаду на магніті. В комплекті є плечовий текстильний ремінь довжиною 120 см
Параметри сумки: висота 26 см, довжина 36 см, ширина 13 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Большой |
| Количество отделений | 2 |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 360 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, Наружные отделения |
Информация для заказа
- Цена: 1 609,30 ₴



