Велика жіноча сумка з нашої нової колекції, виготовлена з якісної екошкіри. Лаконічна та практична модель сумки зручна для повсякденного використання. Жіноча сумка чудово тримає форму, приємна на дотик. Сумка закривається на блискавку, всередині два відділення розділені перегородкою на блискавці, також є потаємні кишеньки на блискавці та без. Ззовні кишеньки спереду та позаду набливкаці. В комплекті є плечовий ремінь довжиною 110 см
Параметри сумки: висота 29 см, довжина 31 см, ширина 12 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Искусственная кожа |
| Размер | Большой |
| Количество отделений | 2 |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 310 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, Наружный карман без застежки |
Информация для заказа
- Цена: 2 388 ₴





