Жіноча сумка крос-боді з нашої нової колекції. Модель виконана з гладкої, натуральної шкіри, тримає форму та приємна на дотик. Кром-боді середнього розміру, досить містка, але не об'ємна. Сумочка має одне відділення, в середині є дві кишеньки одна для дрібниць та на блискавці. Модель чудово підійде для повсякденного стилю вашого гадеробу.
В комплекті є плечовий ремінь 110 см (регулюється)
Параметри сумки: висота 18 см, довжина 27 см, ширина 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 1 |
| Высота | 8 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 270 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 3 339 ₴






