Жіноча сумка крос-боді з нашої нової колекції. Модель виконана з гладкої, натуральної шкіри, тримає форму та приємна на дотик. Кром-боді середнього розміру, досить містка, але не об'ємна. Сумочка має одне відділення, в середині є дві кишеньки для дрібниць та кишенька на блискавці. Ззовні також є кишені на блискавці: позаду та збоку. Модель чудово підійде для повсякденного використання.
В комплекті є плечовий ремінь 110 см, довжина ручки 39 см
Параметри сумки: висота 19 см, довжина 25 см, ширина 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 1 |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 250 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 3 529 ₴





