

Чорна жіноча сумка крос-боді шкіра
- В наличии
- Код: 3680 чорн
2 799 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча сумка крос-боді з ланцюгом з нашої нової колекції. Модель виконана з гладкої, натуральної шкіри, тримає форму та приємна на дотик. Кром-боді середнього розміру, досить містка, але не об'ємна. Декорована ланцюгом, який знімається. Сумочка має три окремих відділення, в середньому відділі є кишенька для дрібниць та кишенька на блискавці. Ззовні також є кишеня на блискавці. Модель чудово підійде для повсякденного використання.
В комплекті є два плечових ременя 53 см та 110 см
Параметри сумки: висота 19 см, довжина 27 см, ширина 12 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 3 |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 270 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴



