Дуже красива, ніжна сумочка крос-боді в класичному стилі, маленького розміру, прямокутної форми з м'якої, гладкої натуральної шкіри, середньої жорсткості, чудово тримає форму, має якісну фурнітуру темносрібну кольору. Дизайн клітина підкреслить ваш повсякденний, святковий і вечірній образ.
Базовий і класичний чорний колір незамінний в жіночому гардеробі.
Сумка застібається на клапан і блискавку, має 2 відділення на тканинній підкладці. Всередині є кишенька для дрібниць і потайна кишеня на блискавці. Довжина плечового ременя-ланцюжка 118см, а також можна скласти вдоє (66 см довжина).
Розмір сумки: висота 13 см, довжина 23 см, ширина 9см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина плечевого ремня | 118 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
- Цена: 2 939 ₴





