

Чорна шкіряна сумка бохо жіноча
- В наличии
- Код: 85042 чорн
3 489 ₴
2 442,30 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чорна шкіряна сумка жіноча в стилі бохо - це чудовий аксесуар, з яким зручно ходити на шопінг. Відсутність зайвих елементів декору, простота та зручність, щоб нічого не відволікало від повсякденних справ. Довжина ручки 43 см, яка ідеально сідає на плече. Всередині сумка має одне відділення, яке поділене на два перегородкою на блискавці, також є дві кишеньки на блискавці і без. Закривається сумка на магніт посередині.
Параметри сумки: висота (посередині) 20 см, довжина 32 см, ширина 10 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Магнит |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина ручек | 430 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 2 442,30 ₴



