Шкіряна жіноча сумка чорна з нашої нової колекціїї. Сумочка в діловому стилі підійде як для повсякденного, так і офісного стилю вашого гардеробу. Сумка виконана з гладкої натуральної шкіри середньої жорсткості, має срібну фурнітуру. Закривається сумка на блискавку, всередині одне велике відділення, є перегородка на блискавці, кишеньки з блискавкою та без. Довжина шкіряного плечевого ременя 110 см (регулюється).
Параметри сумки: висота 22 см, довжина 33 см, ширина 12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Отделка и украшения | Стразы |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина плечевого ремня | 1100 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 3 779 ₴





