Дуже красива, ніжна сумочка крос-боді в класичному стилі, маленького розміру, прямокутної форми з м'якої, гладкої натуральної шкіри, середньої жорсткості, чудово тримає форму, має якісну фурнітуру золотистого кольору. Цікавий дизайн підкреслить ваш повсякденний, святковий і вечірній образ.
Базовий і класичний коричневий колір незамінний в жіночому гардеробі. Ланцюжок знімається.
Сумка застібається на клапан з магнітом, 1 відділення на блискавці та має тканинну підкладку, а також два невеликих відділення по боках. Всередині є дві кишеньки для дрібниць і потайна кишеня на блискавці. Довжина плечового ременя 115см (регулюється).
Розмір сумки: висота 12 см, довжина 18 см, ширина 7,5см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Отделения | 3 основных, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Длина плечевого ремня | 1150 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
- Цена: 2 969 ₴





