Жіноча шкіряна сумочка чорна з нової колекції, це базова модель, яка підійде до класичного або повсякденного стилю гардеробу. Модель сумочки виконана з гладкої натуральної шкіри, має темносрібну фурнітуру. Сумочка середньої жорсткості, тримає форму, приємна на дотик. Має одне основне відділеня на блискавці. Всередині є кишенька на блискавці та для дрібниць і перегородка на блискавці.
В комплекті є шкіряний ремінь 110 см довжиною. Довжина ручок 33 см.
Параметри сумочки: висота 28 см, ширина 13 см, довжина 31см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Большой |
| Количество отделений | 2 |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 310 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии, Перегородка на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 3 189 ₴





