

Шкіряна сумка хобо чорна плетена
- В наличии
- Код: 9752 чорн
3 399 ₴
2 379,30 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шкіряна чорна сумочка з нашої нової колекціїї.
Стильна шкіряна сумка-хобо оздоблена фактурним плетінням. Виготовлена з натуральної гладкої шкіри, приємна на дотик. Сумочка чудово примає форму. Цікава модель сумочки в стилі hobo урізноманітнить ваш повсякденний стиль в одязі, стане родзинкою вашого образу.
Сумочка на одне основне відділення, має всередині кишеньку для дрібниць, підкладка шкіряна. Довжина ручки 35 см.
Параметри сумочки: висота 13 см (посередині), 21 см довжина (по низу) і 28 см (по верху), 10 см ширина
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Малый |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи |
| Подкладка | Нет |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Клетка |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина ручек | 350 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 2 379,30 ₴



