Жіноча шкіряна сумочка чорна з нової колекції, це базова модель, яка підійде до класичного або повсякденного стилю гардеробу. Модель сумочки виконана з натуральної шкіри, має срібну фурнітуру. Сумочка середньої жорсткості, має наче матове покриття, приємна на дотик. Має одне основне відділеня на блискавці, яке зверху додатково має магніт. Всередині є кишенька на блискавці та для дрібниць.
В комплекті є шкіряний ремінь тонкий (120 см)
Параметри сумочки: висота 27 см, ширина 12 см, довжина 29см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Количество отделений | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴





