Жіноча шкіряна сумочка з нової колекції, це базова модель, яка підійде до класичного або повсякденного стилю гардеробу. Модель сумочки виконана з натуральної шкіри, має срібну фурнітуру. Сумочка має прямокутну форму, зручна та приємна на дотик, середньої жорсткості. Має одне основне відділеня на блискавці поділене на 2 перегородкою на блискавці. Всередині є кишенька на блискавці та для дрібниць. Ззовні є функціональні кишені спереду 2 на блискавці і 1 без та позаду також на блискавці. В комплекті є плечовий шкіряний ремінь 110 см довжиною та текстильний широкий 80 см
Параметри сумочки: висота 23 см, ширина 11 см, довжина 33см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Большой |
| Количество отделений | 1 |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 330 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, Наружный карман без застежки |
- Цена: 3 679 ₴





