

Жіноча шкіряна сумочка велика чорна
- В наличии
- Код: 601 чорн
3 779 ₴
2 645,30 ₴
+380 (68) 390-06-82
Telefon-Viber-Telegram- +380 (95) 712-53-72 WhatsApp
- +380 (95) 712-53-72
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча шкіряна сумочка чорна з нової колекції, це базова модель, яка підійде до класичного або повсякденного стилю гардеробу. Модель сумочки виконана з натуральної шкіри, має золоту фурнітуру. Сумочка має форму трапеції, зручна та приємна на дотик, середньої жорсткості. Має одне основне відділеня на блискавці. Всередині перегородка на блискавці, є кишенька на блискавці та для дрібниць. В комплекті є плечовий шкіряний ремінь 110 см довжиною.
Параметри сумочки: висота 23 см, ширина 11 см, довжина 28/36см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Большой |
| Количество отделений | 1 |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 280 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 2 645,30 ₴



