Жіноча шкіряна сумочка синя з нової колекції, це базова модель, яка підійде до класичного або повсякденного стилю гардеробу. Модель сумочки виконана з натуральної шкіри, має золоту фурнітуру. Сумочка чудово тримає форму, каркасна. Має одне основне відділеня на блискавці, яке всередині поділене на два перегородкою на блискавці. Всередині є кишенька на блискавці та для дрібниць.
В комплекті є шкіряний ремінь (110 см), регулюється.
Параметри сумочки: висота 22 см, ширина 11 см, довжина 28см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 2 |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 280 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴





