Жіноча шкіряна сумочка бежева з нової колекції, це базова модель, яка підійде до класичного або повсякденного стилю гардеробу. Модель сумочки виконана з натуральної шкіри, має золоту фурнітуру. Сумочка чудово тримає форму, легка та невагома. Має одне основне відділеня на блискавці та по боках невеликі відділення на магніті. Всередині є кишенька на блискавці та для дрібниць. В комплекті є два плечових ременя: шкіряний (110 см) та текстильний широкий (78 см).
Параметри сумочки: висота 19 см, ширина 9 см, довжина 27см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Малый |
| Количество отделений | 3 |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 270 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
Информация для заказа
- Цена: 3 269 ₴





