Шкіряна жіноча сумка - це базова модель для повсякденного стилю вашого гардеробу. Універсальний чорний колір чудового гармонує як зі світлим одягом, так з темними віддтінками. Сумочка має форму трапеції, виготовлена з натуральної шкіри. Сумочка застібається на блискавку, має одне велике відділення з двома кишеньками на блискавці і без.
Довжина плечового ременя 120 см.
Розміри сумочки: довжина 23 см знизу і 28 см зверху, висота 18 см, ширина 10 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина ручек | 250 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴





