Маленька сумочка жіноча плетена.
Стильна сумочка крос-боді в стилі Casual, маленького розміру, прямокутної форми з м'якою, гладкою натуральної шкіри, середньої жорсткості, чудово тримає форму навіть не наповнена, має якісну фурнітуру сріблястого кольору. У комплекті йде шкіряний знімний ремінь з довгою ланцюжком 110см (максимально). Сумочка підкреслить ваш повсякденний, святковий і вечірній образ.
Сумка застібається на блискавку, має одне велике відділення на тканинній підкладці. Всередині є дві кишені на блискавці та без.
Розмір сумки: висота 14 см, довжина 24 см, ширина 10см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fashion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Натуральная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Цвет | Бежевый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Длина плечевого ремня | 1100 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка средства | Пыльник |
- Цена: 3 489 ₴





